Szukasz stabilnego zatrudnienia w dobrze prosperującej firmie w Krakowie? Myślisz nad założeniem własnej działalności gospodarczej? Chcesz dowiedzieć się jak profesjonalnie zarządzać swoim biznesem? A może prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe swoje lub pracowników?

Przyjdź na Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Krakowie. Podczas wydarzenia porozmawiasz z najlepszymi pracodawcami w Krakowie, a także skonsultujesz swoje CV z profesjonalnymi doradcami zawodowymi. Możesz także wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z zakresu legalizacji pracy cudzoziemców w Polsce oraz tematów biznesowych takich jak marketing, zarządzanie projektami, zarządzanie zespołem, pozyskiwanie funduszy czy wystąpienia publiczne.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości to najlepsza okazja do rozpoczęcia kolejnego etapu na swojej drodze zawodowej. Czekają na Ciebie warsztaty tematyczne, konsultacje biznesowe oraz trzy strefy: Przedsiębiorczości, Wystawiennicza i Warsztatowa.  

Jako organizatorzy Targów, Grodzki Urząd Pracy w Krakowie wspólnie z Wydziałem ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa wychodzą naprzeciw potrzebom lokalnego rynku pracy. Już po raz trzeci w wydarzenie zaangażowana jest także fundacja Kraków Miastem Startupów, która przygotowała dla odwiedzających szereg aktywności, mających na celu zwiększenie ich kompetencji biznesowych.

Przyjdź na „Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Świadomie do celu”, które odbędą się 25 października w godzinach od 9.00 do 16.00 na Hali widowiskowo-sportowej TAURON Arena Kraków.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Liczymy na Twoją obecność!

WordPress PopUp Plugin