Legalizacja zatrudnienia cudzoziemców w Polsce
 
Podczas uczestnictwa w warsztatach otrzymasz informację na temat procedur dotyczących zatrudnienia cudzoziemca (oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi, powiadomienie o powierzeniu wykonywania pracy obywatelowi Ukrainy, informacja starosty, zezwolenie na pracę sezonową). Omówione zostaną zmiany w obowiązujących przepisach. Otrzymasz również pomoc w wypełnieniu formularzy wraz ze wskazaniem najczęściej popełnianych błędów. Jako pracodawca będziesz mógł również uzyskać odpowiedź na najbardziej nurtujące Cię pytania dotyczące zatrudnienia obcokrajowca.  
 
Pierwsza Firma. Krok po kroku
 
Podczas uczestnictwa w prezentacji otrzymasz informację na temat jakie są formy prowadzenia działalności, koszty prowadzenia działalności, kto może Ci pomóc założyć własny biznes oraz gdzie i od kogo możesz otrzymać wsparcie finansowe jako przedsiębiorca. Otrzymasz również informację na temat podpisywania dokumentów online jak i punktów konsultacyjnych dla przedsiębiorców. Celem prezentacji jest pobudzenie przedsiębiorczości u młodych osób poprzez cykl prezentacji „Pierwszy biznes. Krok po kroku”. Będziesz miał możliwość również uzyskać odpowiedź na najbardziej nurtujące Cię pytania dotyczące otwarcia własnej firmy. 
 
Tworzenie video contentu 101
 
 Co teraz oglądamy w internecie? No głównie TikToki, rolki i filmy! A jak je samemu tworzyć i wykorzystać w marketingu? Tego dowiesz się na krótkim szkolenio-warsztacie z tworzenia wideo! 
 
Naucz się tworzyć treści tym co masz pod ręką, poznaj narzędzia do montażu i obróbki wideo, a na koniec posłuchaj o strategii reklamowej, która w 100% wykorzysta film na Twoją korzyść!  
 
Jak stworzyć i zarządzać projektami od zera
 
Celem warsztatu jest przekazanie praktycznych technik i wskazówek dotyczących zarządzania projektami. Na warsztacie omówione zostaną sprawdzone metody efektywnego planowania przebiegu projektu, kontrolowania jego rezultatów oraz koordynowania pracą zespołu projektowego. Warsztat skierowany jest zarówno do początkujących project managerów, jak i do osób, które planują rozpoczęcie swojej kariery zawodowej w tym obszarze.    
 
Leadership – skuteczne przewodzenie zespołem  
 
Podczas warsztatu prowadzący opowie o nowoczesnych koncepcjach zarządzania zespołem. Powszechnie wykorzystywane na całym świecie teorie dotyczące motywacji, budowania zespołu, efektywnej komunikacji i zarządzania wiedzą zostaną uzupełnione konkretnymi przykładami i praktycznymi poradami wynikającymi z autentycznych doświadczeń trenera. Tematyka warsztatu skupi się szczególnie na problematyce zarządzania zespołem w organizacji pozarządowej oraz w początkującym zespole biznesowym.   
 
Wszystko, co musisz wiedzieć o marketingu 
 
Na tym szkoleniu porozmawiamy w sposób praktyczny o mechanizmach psychologicznych oraz społecznych, które stoją za wszystkim, co dzieje się w świecie Marketingu i Sprzedaży.
 
Autoprezentacja – czyli wstęp do rozmowy   
 
Elevator pitch znany jako 30 sekundowe przemówienie w windzie mówi o tym, że w przeciągu tak krótkiego czasu należy przekonać do siebie, swojego pomysłu czy projektu innych.
 
Czy wciąż mamy uznawać to za jedyny sposób? 
 
Zobaczmy, jak można spojrzeć na zaprezentowanie siebie z innej perspektywy. 
1. Jak zainteresować sobą, swoim pomysłem, produktem innych (niekoniecznie w ustalone 30 sekund)? 
2. Jak modyfikować popularną metodę prezentacji „elevator pitch”? 
3. Jak mówienie o sobie może stać się zaproszeniem do współpracy? 
 
Podczas szkolenia wprowadzę Cię w świat Wystąpień Publicznych. Wspólnie stworzymy krótkie wystąpienie o Tobie, które będziesz mógł używać jako wizytówki i zachęty do dalszej rozmowy. Jeżeli tego jeszcze nie doświadczyłeś/aś, to przed Tobą pierwsze wystąpienie na scenie, ze mną, tylko w przyjaznej atmosferze.  
 
Content Marketing, czyli jak tworzyć treści, które sprzedają?
 

W dzisiejszych czasach marketing stanowi nieodzowny element funkcjonowania każdej firmy,
a eksperci w tej dziedzinie są niezwykle cenieni przez pracodawców. Celem warsztatów będzie
przekazanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Zostaną
wyjaśnione najważniejsze pojęcia związane z content marketingiem oraz jego praktyczne
zastosowanie w strategii promocji biznesu. Warsztat skierowany jest zarówno do
początkujących Content Marketing Managerów jak i osób planujących rozwijać się w tym

obszarze.
 
Jak zdobyć wymarzoną pracę?
 
Podczas tego szkolenia dowiesz się, w jaki sposób przygotować się na rozmowę rekrutacyjną i jak
zainteresować sobą potencjalnego pracodawcę. Poruszony zostanie również aspekt dowożenia
rezultatów oraz dogadywanie się z zespołem oraz szefem już w trakcie wykonywania zawodu.
 
Zarządzanie sobą w czasie
Szkolenie mające na celu zapoznać uczestników z podstawowymi pojęciami związanymi z tematyką zarządzania sobą w czasie, pozwalające uświadomić sobie istotność skutecznego planowania, oraz dające realne narzędzia umożliwiające efektywniejsze zarządzanie sobą w czasie po ich wdrożeniu.
 
Jak napisać dobre CV?
 
Szkolenie dedykowane jest osobom, które rozpoczynają swoją karierę na rynku pracy.
Uczestnicy dowiedzą się jak ułożyć odpowiedni layout informacji w dokumencie, przekształcić swoje kompetencje w zawodowy atut oraz wyróżnić się na rynku pracy. Poznają powszechnie powielane błędy w CV oraz metody oceny dokumentu okiem rekruterskim. Szkolenie opiera się na stworzeniu fizycznego dokumentu oraz jego wirtualnej wersji i personal brandingu na LinkedIn.
 
Tajniki skutecznego networkingu
Jest to szkolenie, które uczy, jak rozwijać umiejętności budowania i utrzymywania wartościowych kontaktów biznesowych. Podczas niego dowiecie się, jak skutecznie wykorzystywać networking w celu rozwoju kariery oraz rozwoju swojego biznesu.
 
Jak Anioł Biznesu może pomóc w rozwoju Twojego biznesu? – podczas tego szkolenia dowiesz się, w jaki sposób inwestorzy znani jako Aniołowie Biznesu są w stanie wspomóc rozwój Twojego startupu bądź przedsiębiorstwa.
WordPress PopUp Plugin