Szukasz pracy?

Przyjdź na Targi Pracy i Przedsiębiorczości 25.10.2023 r.

Podczas Targów Pracy i Przedsiębiorczości „Świadomie do celu” będą funkcjonowały dla Ciebie trzy strefy: Wystawiennicza, Przedsiębiorczości oraz Warsztatowa.

 

Strefa Wystawiennicza

To miejsce, w którym uzyskasz informacje na temat aktualnych potrzeb kadrowych krakowskich pracodawców, a także bezpośrednio porozmawiasz z przedstawicielami firm poszukujących osób do pracy.

Zaprezentuj się jako idealny kandydat do konkretnej firmy. Spotkaj się z doradcą zawodowym w celu określenia swoich słabych i mocnych stron, a także przygotuj profesjonalne dokumenty aplikacyjne.
Wstęp do Strefy Wystawienniczej jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Strefa Warsztatowa


Podczas Targów przygotowaliśmy dla Ciebie szereg warsztatów podnoszących szeroko rozumiane kompetencje biznesowe. Nasi eksperci przeprowadzą szkolenia z zakresu marketingu, zarządzania projektami, pozyskiwania partnerów czy wystąpień publicznych.

Dodatkowo w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby rozwoju kompetencji młodzieży odbędzie się hackathon biznesowy skierowany do studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych, w którym to 8 drużyn będzie pracować nad swoimi pomysłami pod okiem ekspertów, a następnie ich prace zostaną ocenione przez jury.

Odbędzie się także wykład na temat legalizacji zatrudnienia cudzoziemców w Polsce, który poprowadzą specjaliści z Grodzkiego Urzędu Pracy.

Równocześnie z prowadzonymi warsztatami i wykładami będą odbywać się konsultacje biznesowe, podczas których specjaliści z fundacji Kraków Miastem Startupów z wielką chęcią stawią czoła problemom, z którymi zmagasz się prowadząc swoją działalność bądź pomogą znaleźć właściwą drogę do wkroczenia w świat przedsiębiorczości.

 

 

Plan Tauron Areny