Podczas Targów przygotowaliśmy dla Ciebie szereg warsztatów podnoszących szeroko rozumiane kompetencje biznesowe. Nasi eksperci przeprowadzą szkolenia z zakresu marketingu, zarządzania projektami, pozyskiwania partnerów czy wystąpień publicznych.

Dodatkowo w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby rozwoju kompetencji młodzieży odbędzie się hackathon biznesowy skierowany do studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych, w którym to 8 drużyn będzie pracować nad swoimi pomysłami pod okiem ekspertów, a następnie ich prace zostaną ocenione przez jury.

Odbędzie się także wykład na temat legalizacji zatrudnienia cudzoziemców w Polsce, który poprowadzą specjaliści z Grodzkiego Urzędu Pracy oraz Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Równocześnie z prowadzonymi warsztatami i wykładami będą odbywać się konsultacje biznesowe, podczas których specjaliści z fundacji Kraków Miastem Startupów z wielką chęcią stawią czoła problemom, z którymi zmagasz się prowadząc swoją działalność bądź pomogą znaleźć właściwą drogę do wkroczenia w świat przedsiębiorczości.