Szukasz stabilnego zatrudnienia w dobrze prosperującej firmie w Krakowie? Myślisz nad założeniem własnej działalności gospodarczej? Chcesz dowiedzieć się jak profesjonalnie zarządzać swoim biznesem? A może prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe swoje lub pracowników?

Przyjdź na Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Krakowie. Podczas wydarzenia porozmawiasz z najlepszymi pracodawcami w Krakowie, a także skonsultujesz swoje CV z profesjonalnymi doradcami zawodowymi. Możesz także wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z zakresu legalizacji pracy cudzoziemców w Polsce oraz tematów biznesowych takich jak marketing, zarządzanie projektami, zarządzanie zespołem, pozyskiwanie funduszy czy wystąpienia publiczne.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości to najlepsza okazja do rozpoczęcia kolejnego etapu na swojej drodze zawodowej. Czekają na Ciebie warsztaty tematyczne, konsultacje biznesowe oraz trzy strefy: Przedsiębiorczości, Wystawiennicza i Warsztatowa.

Jako organizatorzy Targów, Grodzki Urząd Pracy w Krakowie wspólnie z Wydziałem ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa wychodzą naprzeciw potrzebom lokalnego rynku pracy. Już po raz trzeci w wydarzenie zaangażowana jest także fundacja Kraków Miastem Startupów, która przygotowała dla odwiedzających szereg aktywności, mających na celu zwiększenie ich kompetencji biznesowych.

Przyjdź już 22 maja 2024 roku na kolejną edycję targów „Majówka z pracą”, która odbędzie się w Hali widowiskowo-sportowej TAURON Arena Kraków.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Liczymy na Twoją obecność!