9:30 – 11:30 –Autoprezentacja, czyli wstęp do rozmowy – Elevator pitch znany jako 30 sekundowe przemówienie w windzie mówi o tym, że w przeciągu tak krótkiego czasu należy przekonać do siebie, swojego pomysłu czy projektu innych. Czy wciąż mamy uznawać to za jedyny sposób?

Zobaczmy jak można spojrzeć na zaprezentowanie siebie z innej perspektywy.
1. Jak zainteresować sobą, swoim pomysłem, produktem innych (niekoniecznie w ustalone 30
sekund)?
2. Jak modyfikować popularną metodę prezentacji “elevator pitch”?
3. Jak mówienie o sobie może stać się zaproszeniem do współpracy?
Wprowadzę Cię w świat Wystąpień Publicznych. Wspólnie stworzymy krótkie wystąpienie o Tobie, które będziesz mógł używać jako wizytówki i zachęty do dalszej rozmowy. Jeżeli tego jeszcze nie doświadczyłeś/-aś to przed Tobą pierwsze wystąpienie na scenie, ze mną, tylko w przyjaznej atmosferze.

 

13:30 – 14:30 – Jak stworzyć i zarządzać projektami od zera? – Celem warsztatu jest przekazanie praktycznych technik i wskazówek dotyczących zarządzania projektami. Na warsztacie omówione zostaną sprawdzone metody efektywnego planowania przebiegu projektu, kontrolowania jego rezultatów oraz koordynowania pracą zespołu projektowego. Warsztat skierowany jest zarówno do początkujących project managerów, jak i do osób, które planują rozpoczęcie swojej kariery zawodowej w tym obszarze.

 

14:45 – 16:00 – Leadership, czyli skuteczne przewodzenie zespołem – Michał opowie o nowoczesnych koncepcjach zarządzania zespołem. Powszechnie wykorzystywane na całym świecie teorie dotyczące motywacji, budowania zespołu, efektywnej komunikacji i zarządzania wiedzą zostaną uzupełnione konkretnymi przykładami i praktycznymi poradami wynikającymi z autentycznych doświadczeń trenera. Tematyka warsztatu skupi się szczególnie na problematyce zarządzania zespołem w organizacji pozarządowej (w tym np. studenckiej) oraz w początkującym zespole biznesowym.

 

12:00 – 13:30 – Jak radzić sobie ze stresem? – Podczas tego warsztatu uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób odpowiadają czynniki ludzkie wywołujące stres oraz w jaki sposób spróbować sobie z tym poradzić. Poruszone zostaną także kwestie dotyczące efektywnego czasu pracy.

 

14:30 – 16:00 – Buduj swoj wizerunek, czyli o personal brandingu – Budowa własnego wizerunku – polega na kreowaniu i utrwalaniu w umysłach ludzi faktu istnienia oraz pozytywnego wizerunku nas samych. Aby sprzedać skutecznie swoją osobę musisz być spójny, wiarygodny i profesjonalny w swoich działaniach. Marka jaką zbudujemy jest koncepcją, którą ludzie kojarzą z oferowanymi przez nas produktami czy usługami. Jest ona ściśle związana z reputacją. Aby marka była kojarzoną z dobrą jakością musi mieć dobrą reputację i wierną grupę stałych „kontaktów”. Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku jest jak każda inna dziedzina wiedzy bardzo przydatna w życiu prywatnym jak i w karierze zawodowej.

9:30 – 11:00 – Social Blaster – wszystko, co musisz wiedzieć o marketingu – Na tym szkoleniu porozmawiamy w sposób praktyczny o mechanizmach psychologicznych oraz społecznych, które stoją za wszystkim, co dzieje się w świecie Marketingu i Sprzedaży.

 

13:00 – 14:30 – Jak napisać poprawne CV – Szkolenie dedykowane jest osobom, które rozpoczynają swoją karierę na rynku pracy. Uczestnicy dowiedzą się jak ułożyć odpowiedni layout informacji w dokumencie, przekształcić swoje kompetencje w zawodowy atut oraz wyróżnić się na rynku pracy. Poznają powszechnie powielane błędy w CV oraz metody oceny dokumentu okiem rekruterskim. Szkolenie opiera się na stworzeniu fizycznego dokumentu oraz jego wirtualnej wersji i personal brandingu na LinkedIn.

 

9:30 – 11:00 – Skuteczne metody poszukiwania pracy – Podczas tego szkolenia uczestnicy otrzymają kompleksową wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do skutecznego poszukiwania pracy. Rozpoczynając od motywacji, omówimy strategie utrzymywania wysokiego poziomu zaangażowania w procesie poszukiwań pracy oraz ważność określania celów zawodowych. Następnie przejdziemy do technik poszukiwania pracy, zwracając uwagę na networking, wykorzystanie mediów społecznościowych oraz korzyści płynące z job boardów i agencji rekrutacyjnych. Dostarczymy praktycznych wskazówek dotyczących filtracji ofert i personalizacji wyszukiwania. W kolejnej części omówimy skuteczne strategie identyfikowania i docierania do potencjalnych pracodawców oraz podzielimy się informacjami na temat struktury i personalizacji CV do konkretnych ofert pracy i branż. Na zakończenie skupimy się na rozmowach rekrutacyjnych, przygotowując uczestników do tego krytycznego etapu procesu rekrutacyjnego. W tym celu przedstawimy metody badania firm i stanowisk pracy oraz udzielimy praktycznych wskazówek dotyczących prezentacji siebie podczas rozmowy.

 

11:30 – 12:30 – Zarządzanie sobą w czasie – Szkolenie mające na celu zapoznać uczestników z podstawowymi pojęciami związanymi z tematyką zarządzania sobą w czasie, pozwalające uświadomić sobie istotność skutecznego planowania, oraz dające realne narzędzia umożliwiające efektywniejsze zarządzanie sobą w czasie po ich wdrożeniu.

 

14:30 – 16:00 – Content marketing, czyli jak tworzyć treści, które sprzedają? – W dzisiejszych czasach marketing stanowi nieodzowny element funkcjonowania każdej firmy, a eksperci w tej dziedzinie są niezwykle cenieni przez pracodawców. Celem warsztatów będzie przekazanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Zostaną wyjaśnione najważniejsze pojęcia związane z content marketingiem oraz jego praktyczne zastosowanie w strategii promocji biznesu. Warsztat skierowany jest zarówno do początkujących Content Marketing Managerów jak i osób planujących rozwijać się w tym obszarze.